Darmowe Tinder Plus na pół roku dla wszystkich – oto jak to zrobić!

Darmowe Tinder Plus na pół roku dla wszystkich – oto jak to zrobić!

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na rynku. Dzięki niej możemy łatwo i szybko znaleźć partnera, który pasuje do naszych preferencji. Ostatnio pojawiła się informacja, że na pół roku wszyscy użytkownicy aplikacji Tinder będą mogli korzystać z usługi Tinder Plus za darmo! Ale jak to zrobić?

1. Załóż konto na Tinderze


W pierwszej kolejności musimy założyć konto na Tinderze. Jeśli nie mieliśmy jeszcze okazji korzystać z tej aplikacji, to teraz jest najlepszy moment, żeby to zrobić.

2. Wejdź na stronę promocyjną Tinder Plus


Po zalogowaniu się na konto w aplikacji Tinder, musimy wejść na specjalną stronę promocyjną. Można ją znaleźć w Internecie, wpisując w wyszukiwarkę hasło „Tinder Plus free”. Pamiętajmy, że oferta jest czasowa i może nie być dostępna już po kilku dniach.

3. Pobierz aplikację


Po wejściu na stronę promocyjną, musimy pobrać aplikację Tinder Plus. Jeśli mamy już zwykłą wersję Tinder, to musimy ją zaktualizować do wersji Tinder Plus. W innym przypadku musimy pobrać nową aplikację.

4. Skorzystaj z promocji


Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji Tinder Plus, musimy zalogować się na konto w aplikacji za pomocą naszych danych zwykłego konta Tinder. Następnie korzystając z promocji, która jest dostępna na pół roku, możemy bezpłatnie korzystać z usługi Tinder Plus.

Podsumowanie


Darmowe Tinder Plus na pół roku dla wszystkich użytkowników to świetna okazja, aby poznać nowych ludzi i zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Dzięki promocji możemy korzystać z takich dodatkowych funkcji jak nielimitowane swipy, cofanie ostatniego ruchu, możliwość zamiany lokalizacji oraz wiele innych. Warto zatem wykorzystać tę okazję i pobawić się w poszukiwania miłości życia.